37_20221221_150201.png
446_20240324_220018.jpg

V KLOBOUKÁCH PROBĚHL TURNAJ MINIPŘÍPRAVEK

Dne 17.3 proběhl v tělocvičně MěSOŠ již třetí turnaj Aligátorských minipřípravek. Během dne bylo k vidění spousta krásných akcí, které se děti naučily na svých tréninkových jednotkách pod vedením šikovných trenérů. Ohlasy jednotlivých trenérů naleznete níže

Trenérka týmu Nikolčice – Blučina Lenka Seďová
Náš tým byl sestaven ze čtyř hráčů z Nikolčic a jednoho z Blučiny. V prvním utkání jsme měli ze začátku trošku problém se získáváním míčku a útokem na branku, po tom, co jsme si to s hráči ujasnili už pochopili co dělat a problém nebyl. Všichni hráči byli moc šikovní hlavně v aktivní obraně a postupně i v už zmiňovaném útoku. Z mého pohledu hráči předvedli skvělé sportovní výkony a odehráli krásná utkání. Děkuji všem hráčům, fanoušků a rodičům za povedený nedělní turnaj.

Trenérka týmu Nikolčice – Blučina Soňa Přibylová
Na zápase minipřípravky v Kloboukách byla veliká účast dětí a proto byly zápasy velice napínavé a zajímavé. U týmu sestaveného z dětí z Nikolčic a Blučiny bylo ze začátku těžké se rozehrát, ale po poločase a pár radách se do toho děti opřely a snažily se jak jen mohly. Další zápasy už neměly vůbec strach a šly do hry naplno. Vedení míčku, obrana a střely byly krásné a když se něco nepovedlo, děti to neodradilo a nevzdávaly se. Všichni se také vzájemně podporovali a střely a góly byly odměněny potleskem a jásotem. Všem dětem děkuji za krásnou atmosféru a celý zápas. Poděkování patří samozřejmě i rodičům za podporu.

Trenér týmu Klobouky u Brna Ondřej Palupa
Máme za sebou již třetí mini přípravkový turnaj Aligators a myslím, že tentokrát se opravdu povedl. Moc se mi líbila hra všech zúčastněných týmů, a to zejména přepínání mezi útokem a obranou, což je velice důležitá věc a jsem rád, že to chápou i naši nejmenší. Dále se mi líbili až překvapivě přesné střeli samozřejmě ne všechny, ale tak to je. Tato akce je hrozně užitečná pro naše nejmladší, protože si zde zvyknou na nové prostředí a získají spousty cenných zkušeností, které se jim budou v budoucnu hodit. Na závěr bych poděkoval všem zúčastněným, a to i rodičům za úžasnou podporu. Díky a těším se příště

Trenér týmu Čejkovic Filip Šafařík
Třetí turnaj minipřípravek v Kloboukách u Brna byl velice povedený. Bylo krásné vidět jak se všechny děti něco naučili. Účast děti je jakou pokaždé veliká, a za to jsem nesmírně rád. Bylo hezké jak šlo vidět, že každé z dětí se naučili mnoho věcí vedení míčku, střely, nahrávky, útočné i obranné fáze. Všechny děti si to moc užili a já doufám že i další budou povedené a moc užité, a rodičům za neuvěřitelně fandění. Děkuji všem dětem a rodičům za moc hezky turnaj a doufám že příští turnaj bude také užity.