37_20221221_150201.png
226_20230422_094848.jpg

Žijeme hrou #2 v Kloboukách u Brna

V neděli se uskutečnil první letošní fotbalový turnaj Žijeme hrou, který jsme pořádali na fotbalovém hřišti v Kloboukách u Brna.

Po velmi vydatných dešťových srážkách před konáním turnaje nebylo vůbec jisté, že se odehraje. Nakonec díky perfektní práci správce hřiště Miroslava Pechka, bylo vše připraveno k zápasům mládeže. Turnaje se zúčastnilo celkově 18 týmů. Ve všech kategoriích (minipřípravka, mladší přípravka a starší přípravka) se účastnilo i naše družstvo Aligators. Děkujeme všem, kteří se na organizaci podíleli.


Komentář trenérů Mini přípravky:

„Turnaj byl první ostrou zkouškou po dlouhé zimní pauze a tréninkových jednotkách strávených na hale MěSOŠ. Výkony našich nejmenších měly vzestupnou tendenci, jelikož první zápasy byly spíše rozkoukávání se, neboť někteří vlivem nemocí byli na přírodní trávě letos úplně poprvé. Bohužel se nám letos nemoci opravdu nevyhýbají a prozatím netrénujeme ve vysokých počtech. O to větší byla radost našich svěřenců po každém vstřeleném gólu. Věříme, že se všechny děti dají zdravotně dokupy a vstřelené góly nám budou dělat radost čím dál častěji, třeba už na dalším turnaji ŽH v Hustopečích.“

Související odkazy