Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 441 článků.

MUŽI PROHRÁVAJÍ JIŽ 0:3 V SÉRII

V sobotu se uskutečnilo 3. utkání play-down Národní ligy mužů, ve kterém náš tým hraje s TJ Slovan Havířov. Tým tam jel s cílem získat první bod do série, což se mu nepodařilo. Po prohře 3:8 je tým 1 prohru od sestupu do Divize.

ŽENY SE STŘETNOU S NEPORAŽENOU DOBRUŠKOU

Po postupu se náš tým žen Aligators Šitbořice střetne s vítězem základní části FBC Dobruška. Soupeř má za sebou skvělou bilanci – 22 zápasů = 22 výher v základní hrací době. Náš tým je odhodlaný postoupit do dalšího kola, což znamená 2 výhry.

ŽENY VYHRÁLY ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS PO SKVĚLÉ PRVNÍ TŘETINĚ

Ve středu se odehrál v Křenovicích rozhodující 3. zápas úvodního kola PLAY-OFF 1. ligy žen, ve kterém ženy přivítaly Sklo Bohemia Světlá n/S. Oba předchozí zápasy skončily v základní hrací době nerozhodně, avšak tentokrát to byl jiný příběh. Náš tým si pohlídal vedení 4:0 po první třetině a došel si pro postup po výhře 6:2.

ŽENY MAJÍ STAV PLAY-OFF 1:1 NA ZÁPASY

O víkendu se odehrálo 1. kolo play-off 1. ligy žen, ve kterém jsme se utkali s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, které je vyrovnané na zápasy, když oba zápasy skončily po 60 minutých vyrovnaným výsledkem, o postupujícím rozhodne 3. utkání v Křenovicích.

MUŽI PROHRÁVAJÍ 2:0 NA ZÁPASY, KDYŽ SE NEPODAŘILA PRVNÍ POLOVINA UTKÁNÍ

V sobotu se odehrálo 2. utkání play-down Národní ligy východ, ve kterém hraje náš tým proti TJ Slovan Havířov. Náš tým chtěl doma vyrovnat sérii na 1:1. avšak po špatném výkonu v první polovině zápasu 0:4 se již nepodařilo nepříznivý stav otočit a zvítězit. Ve zlepšené 3. třetině se podařilo zápas zdramatizovat a skončil 5:7.

PŘÍPRAVKY BLACK, WHITE A GREEN SE PŘEDSTAVILY NA OČOVSKÉ V HODONÍNĚ

Odpoledního turnaje v sobotu 24.2. se účastnily všechny naše týmy přípravek. Novinkou bylo zapojení nových trenérských tváří Lenky Seďové a Soni Přibylové k týmu přípravek white a black, kde ve spolupráci se stálými trenéry vdechly nový impuls do svěřených týmů

STARTUJE PLAY-OFF 1. LIGY ŽEN

Již tento víkend odstartuje 1. kolo play-off druhé nejvyšší ligy žen. Náš tým se utká s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, se kterým se utkal v předposledním kole základní části v minulém víkendu. Startujeme domácím zápasem v sobotu od 15 hodin v Křenovicích a v neděli na palubovce soupeřek.

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN NA DOMÁCÍM TURNAJI V BLUČINĚ

Na námi pořádaný turnaj do Blučiny jsme přijeli v netradičním složení, protože v týmu převládala marodka, a tak se na soupisce objevila nová jména hráčů, kteří si odbyli debut a poprvé okusili formát hry 5 na 5.