ALIGATORS OPEN AIR CUP JE ZA NÁMI

O uplynulém víkendu se odehrál v Brumovicích další ročník Aligators Open Air. Na 3 hřištích se o víkendu představilo 26 kvalitních týmů, z nichž 8 bylo v ženské a 24 v mužské kategorii. Během turnaje se v tropických podmínkách představilo 199 aktivních hráčů, kteří vstřelili neuvěřitelných 968 branek v 112 utkáních.

Mužskou kategorii ovládl domácí tým Legendárná, který v jednoznačném zápase o titul porazil IBK Bobers. Třetí místo si z Brumovic odváží tým IBK Sülak, který v zápase o 3. místo porazil Team Kazachstan B-orat.

Ocenění TOP KANONÝR si z Open Air odváží za necelých 30 branek Tomáš Líznar z vítězného týmu Legendárná. Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje získal Michal Bartoň z vítězného týmu.

Ženskou kategorii vyhrál tým Jevanečkyyyy, když v repríze loňského finále, porazily obhájce titulu Lassie´s snout.

Třetí místo získal tým B.L.O.ND.

Ocenění TOP KANONÝRKA si z Open Air odváží za 14 branek Petra Bílá z týmu B.L.O.N.D. Cenu pro nejlepší brankářku turnaje získala Simona Pytlíková z Jevanečkyyyy.

Chtěli bychom poděkovat všem pořadatelům, partnerům, rozhodčím i hráčům, že se našeho turnaje zúčastnili.

Speciální poděkování patří SDH Brumovice, kteří nám během celého turnaje pomohli s organizací a zajišťovali pro všechny účastníky příjemné vodní osvěžení.

Odkaz na fotky z akce: Aligators Open Air 2022 - SOBOTA, Aligators Open Air 2022 - NEDĚLE