Starší žáci mají za sebou velmi specifickou sezónu, která přinesla spoustu náročných momentů, ale zároveň ukázala velký charakter týmu i individuální posun řady hráčů. V konečné tabulce obsadil tým 5. místo s bilancí 14 výher a 44 body.

Mladší žákyně odehrály v neděli 18. prosince v Brno-Tuřany poslední turnaj v letošním roce 2022.
Byl to jejich 5. turnaj a mají tak za sebou polovinu sezóny. Děvčata na turnaji ukázala svoji bojovnost a podařilo se jim vstřelit i pěkné góly. Stále je co zlepšovat, ale je vidět, že děvčata chtějí. A turnaj od turnaje se zlepšují. Držíme palce, ať je florbal baví, co nejdéle.