MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP 2019

34_20220708_092717.jpg

Ve dnech 28.8. – 31.8.2019 proběhl v Kloboukách u Brna první dětský Aligators kemp. Základnou pro celý kemp byla tělocvična Městské střední odborné školy. Zúčastnilo se celkem 38 dětí a během 4 dnů se prostřídalo 11 profesionálních trenérů. První dne proběhlo rozdělení do 3 skupin podle věku. Každý tým si vymyslel svůj název. Všichni účastníci obdrželi každý den dárek. První den obdrželi kempová trička. Další dny čekaly florbalové láhve Aligators, účastnické odznaky a další překvapení.

Počasí přálo, a tak každý den mohly probíhat aktivity nejen v hale, ale i venku (hřiště a les). Po celou dobu kempu měly děti zajištěno občerstvení a pitný režim. Obědy nám připravila Kuchyně u Kotů z Kašnice. Za to jim moc děkujeme.

Komentář sekretáře klubu Milana Veselého: „Chtěl bych poděkovat všem trenérům za to, že věnovali svůj čas dětem. Velké poděkování patří organizátorům akce Radimovi Machálkovi a Jindře Žáčkové.“

Je spoustu věcí, na kterých je potřeba ještě zapracovat. Ale díky pozitivní zpětné vazbě od rodičů víme, že kemp se dětem líbil.

Odkaz na fotoalbum z akce: Dětský Aligators Kemp 2019


Zpět na MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP