MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP

Sportovní organizace Aligators organizuje od roku 2019 pro naše mladé hráče, hráčky a další děti letní Aligators kempy.

33_20220704_171836.jpg

Kempy probíhají v Kloboukách u Brna, které poskytují výborné zázemí. Středobodem a základnou je základní škola. Účastníci během kempu využívají tělocvičnu v Základní škole i Městské střední odborné škole, atletický areál za školou, venkovní hřiště, kurt i krásnou přírodu v okolí města.

Nabízíme dětem zábavný program, který pro ně připravuje pořadatelský tým složený z našich profesionálních trenérů. Dítě si z kempu odnese mnoho zážitků, získá nové kamarády, zažije spoustu zábavy a obdrží několik dárků. Během týdne si děti vyzkouší širokou škálu různých sportu a zábavných her. Všichni účastníci mají zajištěný oběd a celý den k dispozici pitný režim a menší svačinky.

Pro účast na kempu není potřeba být členem organizace Aligators ani aktivně hrát florbal nebo fotbal. Kemp probíhá v čase 8:00–16:00 a je určen pro děti ve věku 5 – 10 let, přičemž nejmenší děti jsou ve skupině MINI. Zde je omezen počet účastníků na 18. Děti mají poobědový klid, kde je přichystané spaní. V letošním roce je tento kemp určen pro děti narozené v roce 2018 až 2019.

V letošním roce nabízíme 2 turnusy. Děti budou mít garantovaný 1 blok florbalu / fotbalu denně (krom středy) se závěrečným pátečním turnajem. 

  • 29. července až 2. srpna 2024 - Aligators kemp nejen s fotbalem
  • 12. srpna až 16. srpna 2024 - Aligators kemp nejen s florbalem - JIŽ PLNĚ OBSAZEO

V letočním roce přicházejí 2 novinky. Účastníky čeká výlet na koupaliště a možnost 1x přenocovat na kempu ve třídách (pravděpodobně ze čtvrtka na pátek).

ZA KOLIK?
3100,- Kč / osoba ( v ceně - zábavný program, strava, pitný režim, vstupné na koupaliště, trenérské vedení a kempové triko)

KONTAKT?

Josef Kopeček,
tel: 724 834 214,
e-mail:hlavni-trener@fbc-aligators.cz

Těšíme se na Vás