MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP 2020

35_20220708_093214.jpg

V termínu od 20. do 23. srpna proběhl v Kloboukách u Brna 2. ročník Aligators kempu pro mladé naděje. Děti měli 4 náročné dny plné sportování v hale i na venkovním oválu.

Po úvodním seznámení, se první den vydali účastníci na nové sportoviště v Kloboukách – atletický ovál, kde mezi sebou zápolili v různých disciplínách Aligators Olympiády – běh, skok, hod míčkem a mnoho dalších. Odpoledne je čekalo překvapení, když jim hráči elitního týmu mužů, přivezli dárek a zatrénovali si s nimi. Následně jim partner klubu FAT PIPE předvedli své nové produkty.

V dalších dnech si děti užívaly různých pohybových aktivit a zábavy na venkovních sportovištích i florbalových tréninků v tělocvičně. Poslední den čekal na děti turnaj, na který jim přišli fandit i jejich rodiče. Bylo to super a děti měly obrovskou radost.

Na konci každého dne je čekala zasloužená odměna. Kemp si užili všichni včetně trenérů, kterým patří obrovské DÍKY! Je super, že se pořád najde parta bláznů, která se dokáže věnovat dětem a že díky nim se dokážou děti odtrhnout od počítačů.

Odkaz na fotogalerii: DĚTSKÝ ALIGATORS KEMP 2020


Zpět na MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP