MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP 2021

36_20220708_093649.jpg

Ke konci srpna proběhl Aligators kemp v Kloboukách u Brna, který náš klub Aligators již tradičně pořádá. Letos se nesl ve znamení drobných změn. Z důvodu lepšího zázemí, jsme letos obsadili areál základní školy, kde hráči po celou dobu kempu využívali atletický ovál a školní tělocvičnu. Nezapomněli jsme také na naši dobře známou MěSOŠ tělocvičnu, která hráčům poskytuje velký prostor pro nácvik důležitých florbalových dovedností. Nejstarší skupina si také velmi oblíbila schody ke kapličce.

Z názvu může vyplynout, že jsme se zaměřovali pouze na florbal, ale to není pravda. Na atletickém ovále jsme se zaměřovali také na všestranný rozvoj hráče, jak po koordinační, tak kondiční stránce. Skupina nejstarších dětí dokonce dostala do programu schody u Kloboucké kapličky, které některým hráčům daly pořádně zabrat.

Během kempu jsme společnými silami zvládli náročné tréninkové jednotky i Aligátorskou olympiádu, kde všichni podali excelentní výkony. Po skupinkách jsme zdolali stezku na větrný mlýn, kde děti během cesty plnili dílčí úkoly. Na konci stezky je čekal poklad spolu s točenou zmrzlinou, na které si všichni pochutnali. V pátek zakončili náročný kemp turnajem, kde všechny děti zúročili nabité dovednosti, které se během kempu naučili.

Novinkou letošního ročníku bylo otevření kategorie dvoudenního Aligátorského mini kempu, kterého se účastnili naši nejmenší 4-letí a 5-letí hráči, kteří se více zaměřili na všestranný rozvoj spolu s florbalovými základy.

Za klub Aligators bych rád poděkoval všem hráčům, kteří se intenzivně zapojovali do všech zadaných úkolů, rodičům za důvěru a všem trenérům, kteří poskytovali maximální servis všem dětem na kempu.

Velké poděkování patří také Základní škole Klobouky u Brna a Městské střední odborné škole a výbornému servisu Restaurace u Pitronů, ve které se účastníci kempu stravovali.

Odkaz na fotogalerii: DĚTSKÝ ALIGATORS KEMP 2021
Zpět na MLÁDEŽNICKÝ ALIGATORS KEMP