Elitní Aligátorský florbal se vrací po Vánoční pauze. Muži se vrátí do ligového kolotoče nejtěžším možným způsobem, a to bitvou s aktuálním lídrem Národní ligy skupiny východ, FBC Vikings Kopřivnice.

ROZHOVOR S JAKUBEM HLADKÝM

Ani o pocity a povídání hráče měsíce listopadu, Jakuba Hladkého, Vás neochudíme. V rozhovoru se dozvíte, jak na sobě pociťuje roli nováčka, jak je spokojen se svým i týmovým výkonem a v neposlední řadě, jaké budou jeho oslavy vánočních svátků. Přejeme příjemné čtení.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ ROKU NEDOPADLO PODLE PŘEDSTAV

Muži zakončili letošní kalendářní rok na domácí půdě utkáním s havířovským Slovanem. Soupeř rozhodl utkání především v poslední hrací části, ve které nasázel 5 branek. Krátkou reportáž naleznete níže.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ ROKU NA DOMÁCÍ PŮDĚ

První utkání na půdě soupeře zvládli muži v prodloužení, teď musí svěřenci Jakuba Gremmela bránit domácí prostředí v rámci 15. kola Národní ligy. Zakončí muži kalendářní rok vítězně? Krátké Preview naleznete níže.

DRUHÁ TĚSNÁ PORÁŽKA S HRANICEMI

Stejný výsledek, co se rozdílu branek týče, mělo i druhé střetnutí A-týmu mužů s Hranicemi. V rámci 14. kola Národní ligy podlehli celku FBC Hranice 2:3. Shrnutí utkání naleznete níže.

MUŽI MAJÍ HRANICÍM CO VRACET

První utkání na půdě v Křenovicích dopadlo lépe pro soupeře, který zvítězil 8:7. Nyní oba týmy čeká druhé měření sil, a to v Hranicích na Moravě. Oba celky mají oč hrát. Podaří se svěřencům Jakuba Gremmela vrátit soupeři poslední porážku?

HRÁČ/HRÁČKA MĚSÍCE LISTOPADU

Další měsíce elitních soutěží je za námi, a proto nastal čas si představit další oceněné titulem hráč/hráčka měsíce. Trenér Zdeněk Dolíhal zvolil ze svého kádru Petru Ondráčkovou. Realizační tým mužů zvolil Jakuba Hladkého. Gratulujeme!

DOMÁCÍ PEVNOST UBRÁNĚNA! TŘINEC PADL.

Muži založili na skvělý výsledek již v počátku sobotního utkání, když do 10. minuty vybudovali vedení 3:0. Tento náskok s menšími přestávkami drželi celé utkání a došli si pro skvělé a důležité vítězství 9:6. Reportáž z utkání naleznete níže.

ÁČKO MUŽŮ ČEKÁ ODVETA S TŘINCEM

Muži se po nezdaru v Přerově vrací na domácí půdu, kam přijede celek FBC Intevo Třinec. Podaří se svěřencům Jakuba Gremmela ubránit domácí pevnost a vrátit se na vítěznou notu? To zjistíme již v sobotu od 18 hodin.

MUŽI ZAVÁHALI S PŘEROVEM

Muži se v neděli utkali v rámci 11. kola Národní ligy s celkem FBC Přerov. Soupeř na své půdě nenechal nic náhodě a našim mužům nedal šanci. Muži podlehli Přerovu 3:8. Reportáž k víkendu naleznete níže.