Zobrazeno 1 až 10 z celkem 47 článků.

ŽENY SKONČILY V OSMIFINÁLE 1. LIGY

O víkendu se uskutečnilo další kolo play-off 1. ligy žen, ve kterém se náš tým utkal se suverénem základní částí FBC Dobruška. V obou zápasech ukázal soupeř svou dominanci a zaslouženě postoupil do další fáze po sérii 2:0 na zápasy.

ŽENY SE STŘETNOU S NEPORAŽENOU DOBRUŠKOU

Po postupu se náš tým žen Aligators Šitbořice střetne s vítězem základní části FBC Dobruška. Soupeř má za sebou skvělou bilanci – 22 zápasů = 22 výher v základní hrací době. Náš tým je odhodlaný postoupit do dalšího kola, což znamená 2 výhry.

ŽENY VYHRÁLY ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS PO SKVĚLÉ PRVNÍ TŘETINĚ

Ve středu se odehrál v Křenovicích rozhodující 3. zápas úvodního kola PLAY-OFF 1. ligy žen, ve kterém ženy přivítaly Sklo Bohemia Světlá n/S. Oba předchozí zápasy skončily v základní hrací době nerozhodně, avšak tentokrát to byl jiný příběh. Náš tým si pohlídal vedení 4:0 po první třetině a došel si pro postup po výhře 6:2.

ŽENY MAJÍ STAV PLAY-OFF 1:1 NA ZÁPASY

O víkendu se odehrálo 1. kolo play-off 1. ligy žen, ve kterém jsme se utkali s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, které je vyrovnané na zápasy, když oba zápasy skončily po 60 minutých vyrovnaným výsledkem, o postupujícím rozhodne 3. utkání v Křenovicích.

STARTUJE PLAY-OFF 1. LIGY ŽEN

Již tento víkend odstartuje 1. kolo play-off druhé nejvyšší ligy žen. Náš tým se utká s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, se kterým se utkal v předposledním kole základní části v minulém víkendu. Startujeme domácím zápasem v sobotu od 15 hodin v Křenovicích a v neděli na palubovce soupeřek.

ŽENY ZTRATILY ZÁPAS S KUTNOU HOROU VE DRUHÉ TŘETINĚ

V neděli se odehrálo poslední kolo základní části 1. ligy žen, ve kterém čekal náš tým žen venkovní zápas v Kutné Hoře. Domácí tým byl favorit, protože se nacházel na druhém místě tabulky. Domácí tým si zápas pohlídal a vyhrál 4:2, o čemž rozhodl hlavně ve druhé třetině.

ŽENÁM VEDENÍ 3:0 NA VÍTĚZSTVÍ VE SVĚTLÉ NESTAČILO

V sobotu se náš tým žen představil v půdě Sklo Bohemia Světlá n/S. V rámci 23. kola 1. ligy žen se očekával vyrovnaný zápas sousedů v tabulce. Náš tým se rychle ujal vedení, avšak nakonec soupeř otočil vývoj a zvítězil 10:7.

ŽENY ČEKAJÍ POSLEDNÍ KOLA ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY

O následujícím víkendu čekají tým žen poslední 2 zápasy základní části 1. ligy žen – východ. V sobotu se utkají se Sklo Bohemia Světlou n/S a v neděli FBC Kutná Hora. Je hře je teoretický posun na 5. místo, avšak pro tým je důležité hlavně udržet současnou 6. pozici pro lepší nasazení do nadstavbové soutěže.

SÉRIE PROHER ŽEN PROLOMENA, PORÁŽÍ SVITAVY

V neděli přivítaly naše ženy Aligators Šitbořice tým ze Svitav. První dvě třetiny vyrovnané utkání. V poslední části náš tým třemi brankami rozhodl o vítězství 5:2.