Zobrazeno 61 až 70 z celkem 76 článků.

MUŽI PORÁŽÍ VEDOUCÍ CHOMUTOV PO PRODLOUŽENÍ

Diváci viděli gólové hody, ve kterých se 5x změnil vedoucí tým zápasu. Nakonec se za stavu 8:8 prodlužovalo vítěznou branku našeho týmu Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil.

PATRIK PROCHÁZKA JAKO NOVÝ TRENÉR MUŽŮ

Realizační tým mužů doznal před sezónou jistých změn. Patrik Procházka změnil svou funkci a stal se hlavním trenérem týmu. Patrika jsme se rozhodli vyzpovídat a zeptali jsme se ho na několik otázek.

PRVNÍ VÝHRA V 1. LIZE MUŽŮ, PORÁŽÍME ZNOJMO 9:7

Muži Aligators Klobouky píší historii. Ve druhém kolem 1. ligy mužů si připisují premiérové vítězství a připisují 3 body do tabulky. V dramatickém zápase se velmi často střídaly týmy ve vedení, ale v rozhodujícím čase 60:00 svítilo 9:7 pro domácí.

ZÁPASY V 1. LIZE JDOU V RYCHLÉM SLEDU, PŘIJEDE ZNOJMO

Muže Aligators Klobouky čeká první domácí utkání. Po sobotní prohře s Butchis 8:4, je čeká TJ Znojmo LAUFEN CZ, které si též v prvním kole připsalo porážku. Uvidíme, kdo si připíše body do 1. ligové tabulky.

MUŽI PROHRÁLI S BUTCHIS PO ŠPATNÉ 2. TŘETINĚ

V úvodním zápase 1. ligy mužů jsme ze hřiště pražského BUTCHIS body nepřivezli. Sice jsme se na úvod dostali do vedení, ale po špatné druhé třetiny, zůstali všechny body v Praze. O výsledku rozhodly i 3 inkasované góly v naší početní výhodě.

STARTUJE 1. LIGA MUŽŮ! STARUJEME NA PŮDĚ PRAŽSKÉHO BUTCHIS

Florbalová sezona 2022/23 se pomalu rozjíždí. Již tento víkend odstartuje úvodním kolem 1. ligy mužů! Náš tým pocestuje v sobotu k prvnímu kolu na půdu pražského BUTCHIS, který je nováčkem soutěže jako náš tým.

V POHÁRU NÁS ČEKÁ DALŠÍ SUPERLIGOVÁ VÝZVA

V posledním zápase Vrchlové části Poháru Českého florbalu, se utkáme proti účastníkovi Livesport Superligy- FLORBAL CHODOV, který má ve svém týmu řadu reprezentantů. Pražský tým je v utkání jasný favorit, ale náš tým nechce nechat soupeři nic zadarmo.

VYNIKAJÍCÍ VÝKON NA BODY SE SPARTOU NESTAČIL

Muži odehráli 2. kolo Vrcholové části Poháru Českého florbalu, když v Křenovicích přivítali Superligový tým ACEMA Sparta Praha. V divácky pohledném utkání si nakonec všechny body odváží pražský tým, když vyhrát 9:6. Rozhodující úsek hry byl ve 2. třetiny, kdy pražský tým během několika minut vstřelil 3 branky. Živý stream byl poprvé v historii Aligators doprovázen komentářem.