Zobrazeno 41 až 50 z celkem 76 článků.

MUŽI SE Z PLZNĚ VRACÍ S PRÁZDNOU

Muže v neděli čekalo utkání s týmem FbC Plzeň. Mužům se nedělní utkání přílíš nepovedlo a po prohře 5:11 se vrací s prázdnou.

MUŽI VYZVOU PLZEŇ

Muže čeká druhé venkovní utkání v řadě, tentokrát však bude cesta mnohem delší. Čeká je totiž florbalový klub FbC Plzeň.

GULLIVERS OVLÁDLI VYROVNANÉ UTKÁNÍ

Po pátečním utkání s Kladnem na muže čekal boj s brněnskými Gullivers. Utkání bylo velmi vyrovnané a i přes tlak na konci utkání muži soupeři podlehli 1:2.

MUŽI ZVLÁDLI TUHOU BITVU S KANONÝRY

Muži v pátek hostili svateční utkání proti Kanonýrům z Kladna. Těžká a vyrovnaná bitva po celých 60 minut byla krásnou podívanou se šťastným koncem, když soupeře přetlačili 4:3.

MUŽE ČEKÁ NÁROČNÝ "VÍKEND"

V pátek muže čeká sváteční utkání proti Kanonýrům z Kladna na domácí palubovce v Křenovicích. Poté v neděli odehrají utkání na půdě Gullivers Brno.

MUŽI PROLOMILI SÉRII PROHER

V nedělní podvečer muži vyrazili bojovat o cenné body do tabulky do Českých Budějovic. Koncentrovaný výkon a velmi povedený večer Matyáše Zouhara (2+2) znamenají výhru 5:3 a prolomení série proher.

MUŽI SE STŘETNOU SE ŠTÍRY

Muže čeká v rychlém sledu druhé utkání. Po pohárovém překvapení je čeká ligový souboj na půdě FBC Štíři České Budějovice. Zvládnou muži potvrdit kvalitní výkon z poháru i v tomto zápase?

MUŽI V POHÁRU POSTUPUJÍ DÁLE

Muži se v rámci 5. kola poháru Českého florbalu střetli na domácí půdě se superligovými Panthers Otrokovice. Po koncentrovaném výkonem si se soupeřem poradili 4:2.

MUŽI V POHÁRU VYZVOU OTROKOVICE

Již zítra čeká muže první vyřazovací pohárové utkání tohoto ročníku. Od 19 hodin v Křenovické sportovní hale vyzvou Panthers Otrokovice.

MUŽI ZTRATILI NADĚJNÉ VEDENÍ S TROOPERS

Muži se v rámci 8. kola utkali se známým soupeřem TROOPERS. V polovině utkání by mnozí čekali, že domácí vyjdou ze souboje jako vítězové. 3 brankový rozdíl však muži ve třetí třetině prohospodařili a ze souboje neberou ani bod.